„Razem śpiewamy i frajdę z tego mamy”

???? 20 śmiałków, młodych artystów i pasjonatów śpiewu przystąpiło we wrześniu do projektu Fundacji Promet Kids, realizowanego przy wsparciu Fundacja na rzecz Collegium Polonicum – „Razem śpiewamy i frajdę z tego mamy”. ????????
???? Projekt rozpoczął się od przesłuchań i wyboru finałowej dwudziestki, która stworzyła, działający pod okiem instruktorki wokalnej – Moniki Jakuszewicz, zespół muzyczny. ????
???? Podczas spotkań dzieci przygotowują piosenki, ćwiczą oddech i wykonują różne ćwiczenia wokalne. A od listopada wejdą do studia nagrań, by zrealizować swoje muzyczne marzenie. Ale o tym opowiemy Wam już niebawem… ????
Przewijanie do góry