Odwiedziny Mikołaja

Wierzymy, że tak naprawdę nie ma znaczenia czy byliśmy „grzeczni”, czy spełniliśmy narzucone normy i oczekiwania. Mikołaj ???? nie jest od tego by nim straszyć czy oceniać. Mikołaj niesie radość, umiejętność dzielenia się, nadzieję na marzenia, wdzięczność. ???? Właśnie wszystko to było wczoraj u nas spełnione. I najważniejsze. Dziękujemy Mikołaju za to jaki jesteś. I obiecujemy dalej tak pięknie być sobą! ❤

Przewijanie do góry