Wyjazd do Aquaparku

???? “Ten kto żyje widzi dużo, ten kto podróżuje widzi więcej.” – głosi arabskie przysłowie. A my chcemy widzieć więcej, odkrywać, doświadczać.
???? Podróżując integrujemy się, odpoczywamy i zacieśniamy więzi. ???? Dlatego tak bardzo cieszy nas kolejny już wyjazd z realizowanego wspólnie z
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach projektu „Aktywni w Powiecie Słubickim”.
???? Wraz z rodzinami zastępczymi z grupy wsparcia wybraliśmy się do zielonogórskiego aquaparku oraz na wspólny obiad. ????
???? Było radośnie, aktywnie i serdecznie. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za piękne chwile.
Projekt pn. „Aktywni w Powiecie Słubickim” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO- LUBUSKIE 2020.
Przewijanie do góry