„(Niebieski) Kwiecień Miesiącem Autyzmu”

???? Świadomość u dzieci budujemy przez działanie. Integrację przez poznawanie i oswajanie. Naszym celem jest to, by pokazać im świat różnorodny, ale równy. ????
???? W ramach finansowanego przez Powiat Słubicki projektu „(Niebieski) Kwiecień Miesiącem Autyzmu”, wspólnie z naszymi gośćmi z Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Przedszkole Specjalne w Słubicach namalowaliśmy piękne, pełne wrażliwości i przekazu prace plastyczne. ????
???? Efekty naszej pracy będzie można zobaczyć w budynku Starostwa Powiatowego w Słubicach, gdzie znajdziecie również materiały informacyjno-edukacyjne dotyczące autyzmu. ????
???? Naszym gościom dziękujemy za odwiedziny. Kto może ???? tego zapraszamy do Starostwa, by obejrzeć wystawę prac, ???? a wszystkich prosimy o szacunek i zrozumienie dla naszych niebieskich przyjaciół. ????
Przewijanie do góry