Dzień bez telefonu

Upalnie wszędzie! ???? A najgoręcej dziś u nas na pikniku! Rozgrzaliśmy przybyłych do czerwoności, a telefonom powiedzieliśmy zdecydowane NIE! ???????? Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomimo żaru w nieba przyszli bawić się z nami. I wiedzą, że było warto! ????Dziękujemy reprezentantom Gmina Słubice za obecność i doborowe towarzystwo. Zapraszamy na fotorelację – dziękujemy za wspaniały dzień! ❤

Przewijanie do góry