Dzień Ziemi

Czy wiecie na jaki pomysł wpadliśmy, aby uczcić Dzień Ziemi? ???? Uznaliśmy, że najlepiej będzie spędzić cały nasz przedszkolny czas na terenie zielonym. ????????
Dlatego spakowaliśmy się na cały dzień i ruszyliśmy na (nie)ziemską przygodę! ????
Były eko atrakcje, nauka w jaki sposób dbać o naszą planetę oraz rozszyfrowane tajniki ogrodnictwa! ????????
Posadziliśmy też własne warzywa w ogródku ???????????? (dokładając zieloną cegiełkę do eko zakątka realizowanego dzięki wsparciu Fundacja ORLEN) ????
Ale z tego wszystkiego najważniejsze jest, że poprzez naszą włożoną pracę i zabawę, której się oddaliśmy cały dzień, uświadomiliśmy sobie wszyscy jak ważną rolę w naszych sercach pełni ekologia i Matka Ziemia. Szanujmy ją wszyscy, każdego dnia! ❤????
Przewijanie do góry