Podwórkowa „rutyna”

Na podwórku zawsze jest fajnie! ???? Nie trzeba nam idealnej pogody – wystarczy idealny ubiór! ????????????Chętnie korzystamy z naszego przedszkolnego placu zabaw. Możemy tu spokojnie pobiegać, uruchomić wyobraźnię i bawić się w co zechcemy. ⚽️Bardzo cenimy tę naszą podwórkową „rutynę”!

Przewijanie do góry