Z wizytą w Straży Pożarnej

Obyśmy akcje gaśnicze znali tylko z ćwiczeń! ????‍????
Ale to bardzo ważne, by od małego uczyć dzieci zasad bezpieczeństwa, umiejętności reagowania i zachowania się w sytuacjach kryzysowych. ????
Dzisiejsza wizyta przedszkolaków w straży pożarnej KP PSP w Słubicach była dla dzieci niezwykle pasjonująca. Cieszymy się, że poprzez zabawę i pokazywanie, mówimy o rzeczach trudnych, ale nazwykle ważnych. ????
Serdecznie dziękujemy Panom Strażakom za miłe przyjęcie i pouczającą lekcję. Mając takich strażaków czujemy się bezpieczni i zaopiekowani ????
Przewijanie do góry