„???????????????????????? ????????????????????????”? ???? ???????????????????????? ????????????????!
W czerwcu nasze przedszkole wzięło udział w projekcie
Ministerstwo Zdrowia pod nazwą „Zdrowe dzieci”.

Zamiarem akcji była promocja zdrowego stylu życia i wzrost aktywności fizycznej najmłodszych. Wszystko zgodnie z zasadą, że łatwiej jest wdrażać dobre nawyki, niż w przyszłości wypleniać te już zakorzenione.

W ramach projektu realizowane były warsztaty kulinarne dla dzieci oraz szkolenia dla rodziców i nauczycieli.

Zdrowy tryb życia i odpowiednia, zbilansowana dieta są jednym z priorytetów naszej placówki, dlatego ogromnie cieszymy się z tej akcji.
Już niebawem podzielimy się z Wami zdjęciami-wspomnieniami.